Hotel Harvey Spa & Kur

  Dlouhá 222/2, Františkovy Lázně - zobrazit na mapě

.Spa & Kur Hotel Harvey je místem, které právem budí pozornost. V decentním prostředí citlivě zrekonstruované neoklasické budovy na Vás čeká prvotřídní servis čtyřhvězdičkového hotelu, léčebné, spa a wellness programy pod vedením profesionálních terapeutů a lékařů, gastronomické zážitky a vše, co neodmyslitelně patří k nezapomenutelným chvílím Vaší fyzické i duševní relaxace. Hotel Harvey leží na samém okraji lázeňské zóny, v klidném a tichém prostředí u centrálního lesoparku, přitom jen pár kroků od lázeňského centra Františkových Lázní. Hotel Harvey představuje ideální volbu pro Váš lázeňský či relaxační pobyt ve Františkových Lázních. Nabízí totiž nejen kompletně vybavené balneo provozy a lékařský dohled 24 hodin denně, ale také zázemí pro příjemné wellness a relax pobyty pro regeneraci Vašeho těla a mysli.


Spa & Kur Hotel Harvey Františkovy Lázně disponuje 75 pokoji s kapacitou až pro 170 osob. Pokoje typu standard jsou vybaveny: vysokorychlostní připojení k internetu, telefon s přímou provolbou, koupelna se sprchou / vanou, WC a fénem, bezpečnostní schránka, SAT TV, žehlící set, set na přípravu čaje a kávy, minibar s nabídkou alko i nelko nápojů, bezpečnostní zámkový kartový systém, pracovní stůl. Pokoje typu superior jsou řešeny jako 2 oddělené místnosti a některé pokoje jsou vybaveny také kuchyňským koutem. Tyto pokoje jsou vybaveny:Wi-Fi, vysokorychlostní připojení k internetu, telefon s přímou provolbou, koupelna se sprchou / vanou, fénem a 2x WC, balkon, odpočinková zóna (sofa), bezpečnostní schránka, SAT TV, žehlící set, set na přípravu čaje a kávy, minibar s nabídkou alko i nelko nápojů, bezpečnostní zámkový kartový systém, pracovní stůl.


Více o hotelu ...

Rezervace pobytu:

312 243 298     777 928 789
pondělí až pátek 9:00 -17:00
spa-kur-hotel-harvey@toprague.cz
TOPRAGUE, spol. s r. o.


Hodnotový voucher Pobytové balíčky Ubytování bez balíčku

  • dárkový poukaz zdarma. Pokud byste chtěli pobyt v Hotelu Harvey Spa & Kur Františkovy Lázně věnovat, rádi Vám vystavíme k potvrzení pobytu i dárkový poukaz pro obdarovaného.

  • U nás můžete platit i ze zaměstnaneckých fondů na fakturu nebo z programů Benefit plus, Benefity Café a Benefity:

  •       • V Hotelu Harvey Spa & Kur Františkovy Lázně se můžete ubytovat v den příjezdu od 14:00 a pokoj byste měli opustit v den odjezdu do 10:00. V případě potřeby si můžete zavazadla uschovat na recepci hotelu.


Pobytové balíčky:


+ Hodnotový dárkový voucher

Hodnotový voucher

volnost příjemce při výběru
termínu i služeb
Detaily nabídky ...

+ Darkový voucher

Wellness Víkend

délka pobytu: 3 dny
od 4800 Kč za osobu
Detaily nabídky ...

+ Darkový voucher

Wellness a spa

délka pobytu: 4 dny
od 6630 Kč za osobu
Detaily nabídky ...

+ Darkový voucher

Romantický pobyt

délka pobytu: 4 dny
od 6960 Kč za osobu
Detaily nabídky ...

+ Darkový voucher

Vitalita a energie

délka pobytu: 5 dny
od 7360 Kč za osobu
Detaily nabídky ...

+ Darkový voucher

Pobyt pro omlazení

délka pobytu: 6 dny
od 8800 Kč za osobu
Detaily nabídky ...

+ Darkový voucher

Seniorský pobyt na 7 dní

délka pobytu: 7 dny
od 11523 Kč za osobu
Detaily nabídky ...

+ Darkový voucher

Dovolená 8 dní

délka pobytu: 8 dny
od 14938 Kč za osobu
Detaily nabídky ...

+ Darkový voucher

Intenzivní Léčení

délka pobytu: 8 dny
od 16632 Kč za osobu
Detaily nabídky ...

Méně balíčků ...